Oświadczyny na Jeziorze

Oświadczyny na jeziorze:

Cichy plusk wioseł zanurzających się w wodzie i jej coraz bardziej rozmarzony wzrok śledzący oddalający się stopniowo brzeg. Patrzysz na jej zamyśloną twarz i sprawdzasz nerwowo czy pierścionek zaręczynowy jest w kieszeni na piersi. Słońce chyli się ku zachodowi, a jego promienie gasną w nieruchomej tafli jeziora. Tak własnie moga wygladać twoje oświadczyny na jeziorze – wystarczy tylko pamiętać o kilku szczegółach, które ułatwią organizację takich zaręczyn.

Wynajęcie łódki na spokojnym jeziorze nie stanowi problemu. Co prawda wymagany niekiedy kapok likwiduje nieco czar przejażdżki, ale nie jest to tak uciążliwe, żeby zniwelowało cały urok wyprawy. Najlepiej wynająć łódkę przed wieczorem, żeby zdążyć na zachód słońca co wzmoże romantyczność żeglugi. Oczywiście wycieczka będzie niezwykle przyjemna i zajmująca dla naszej wybranki serca również o innej porze dnia. Zamiast zachodu słońca można urządzić sobie piknik na jeziorze. Warto zaopatrzyć się także w środek na komary i nie narzekać na wiosłowanie tylko popisać się swoją tężyzną fizyczną.

Proponujemy zatrzymać się w spokojnym miejscu i czekać na odpowiedni moment, by wyjąć pierścionek zaręczynowy i poprosić o rękę. Warto przy tej okazji wspomnieć wspólnie spędzone chwile i umotywować swój wybór (kobiety wyjątkowo to lubią). Ważna uwaga dotyczy również zachowania równowagi na łódce. Nie wykonujemy gwałtownych ruchów, bo oświadczyny mogą się skończyć nieprzyjemną kąpielą w chłodnej wodzie.

Dobrym pomysłem jest wzięcie na łódkę owoców, a także szampana. Wypicie lampki tego musującego trunku i zagryzanie go truskawkami często wprowadza odpowiednią atmosferę i uatrakcyjnia wycieczkę.

Comments

comments