Oświadczyny na molo

Oświadczyny na molo:

Oświadczyny na molo z widokiem na morze lub jezioro są niezapomnianym przeżyciem. Szum fal i odblaski słońca na wodzie są zawsze piękne. Rekomendujemy wschód lub zachód słońca. Twoja wybranka będzie zachwycona. Podaru jej tak pierścionek zaręczynowy.

Przy organizacji takich oświadczyn jak zawsze przyda się zaufana osoba. Najlepiej, by po oświadczynach czekał na Was nakryty stolik z posiłkiem oraz butelka szampana. Do przygotowania i pilnowania takiego miejsca jest potrzebny przyjaciel. Oczywiście pomoc nie jest konieczna i samo klękniecie na molo również spełni swoją rolę.

Trzeba również pamiętać o turystach. Molo jest ulubionym miejscem spacerów więc jeżeli chcesz zapewnić kameralność zaręczyn należy przeprowadzić je wczesnym rankiem lub o wschodzie słońca. Jeżeli natomiast nie przeszkadzają wam inni ludzie możecie zrobić to podczas zachodu słońca. Niektórzy nawet wolą obecność innych ludzi. Wszystko zależne jest od charakteru.

Ważną rzeczą jest również wybranie dnia na przeprowadzenie zaręczyn . Musisz bardzo uważać na pogodę. Deszcz, a nawet silny wiatr będą w stanie zniweczyć twoje wysiłki i uniemożliwić spożycie romantycznej kolacji lub śniadania nad brzegiem akwenu. Rekomendujemy przeprowadzenie zaręczyn latem lub ewentualnie wiosną chociaż zima też ma swoje uroki.

Comments

comments