Oświadczyny nad morzem

Oświadczyny nad morzem:

Szum morza i krzyk mew towarzyszy waszej kolacji na piaszczystej plaży. Wieczór jest ciepły a od morza wieje przyjemny wiatr. Twoja wybranka patrzy na ciebie tęsknie jakby czegoś się spodziewała. Ty wiesz czego z taką niecierpliwością wyczekuje. Klękasz i wyciągasz w jej stronę rękę. Na dłoni leży pierścionek zaręczynowy.

Organizacja kolacji na plaży nie przysparza kłopotu. Należy znaleźć jedynie ustronne miejsce, by nie przeszkadzały wam przypadkowe osoby. Dwa krzesła i stolik można przy drobnej opłacie wypożyczyć z jakiejś nadmorskiej restauracji. Znalezienie firmy cateringowej też nie powinno nastręczać wielu trudności. Przydałaby się również pomoc najlepszego przyjaciela (przecież zaraz po kolacji nie będziemy zajmować się sprzątaniem – czekają nas przyjemniejsze pooświadczynowe obowiązki)

Warto postarać się o potrawy ciepłe i tak wszystko zorganizować, żeby w momencie wprowadzenia wybranki na plażę stolik był nakryty, a dania gotowe. W tym również niezbędna będzie pomoc zaufanej osoby.

Przy kolacji możliwe są różne urozmaicenia: wybranie na porę kolacji zachodu słońca, wynajęcie skrzypka lub nastrojowa muzyka odtwarzana ze sprzętu audio, a także romantyczny spacer brzegiem morza zaraz po posiłku. Możliwości jest bardzo wiele.

Warto tak dobrać pierścionek zaręczynowy , by przypominał przyszłej żonie te romantyczne oświadczyny. Proponujemy kamienie z odcieniem niebieskim-morskim lub barwy żółtoczerwone, barwy piasku i zachodu słońca.

Comments

comments