Zaręczyny. Jaki pierścionek kupić ?

Kupno pierścionka zaręczynowego jest zawsze problematyczne. Przed zakupem najważniejsze jest aby ustalić jaki mamy dostępny budżet a przed pójściem do jubilera warto też dowiedzieć się jaki rozmiar palca ma przyszła narzeczona.

Kiedy mamy podstawowe infromacje warto wiedzieć jakie rodzaje pierścionków zaręczynowych mamy ponieważ sklepy posiadają bardzo szeroką gamę produktów dostępnych na końcu wpisu. Najczęsciej wybierane pierścionki to te z diamentem.

Kiedy zdecydowaliśmy się już na konkretny rodzaj i koszt pierścionka wyruszamy na poszukiwania. Pamiętajcie aby oprócz standardowych sieciówek jublierskich (Kruk, Apart itp.) odwiedzić lokalnych jubilerów. Porównując ceny zauważycie że u lokalnego jubilera w tej samej cenie dostaniecie ładniejszą biżuterię a dodatkowo możecie sie troche potargować.

Każda biżuteria razem z zakupem powinna dostać certyfikat potwierdzenia autentyczności w którym opisana jest chociażby próba złota.

Nie zapomnijcie też upomnieć się o kupon zniżkowy na kolejne zakupy biżuterii ponieważ napewno jeszcze conajmniej raz odwiedzicie jubilera przed ślubem.

NazwaZdjęcie
Pierścionek z Diamentem
Pierścionek z Szafirem
Pierścionek z Rubinem
Pierścionek ze Szmaragdem
Pierścionek z Ametystem
Pierścionek z Tanzanitem

 

Comments

comments