Zaręczyny w kinie

Dziewczyna tuli się do ciebie i wzdycha widząc perypetie filmowych bohaterów. W pewnym momencie film zostaje przerwany i ukazuje się twoja postać. W krótkim filmowym fragmencie prosisz ją o rękę. Światła lekko się rozjaśniają, a ty klękasz i wręczasz w milczeniu pierścionek zaręczynowy. Ludzie wiwatują, a ona ze wzruszeniem mówi: tak.

Zorganizowanie takich oświadczyn nie jest wbrew pozorom trudne, ani kosztowne. Należy jedynie znaleźć odpowiednie kino. Prawdopodobieństwo zgody na wpięcie do filmu fragmentu z oświadczynami jest większe w małym kinie niż w multiplexie tam możecie postarać się o wyswietlenie filmu przed rozpoczęciem seansu. Możesz jednak próbować i w dużych kinach, bo przy takich prośbach ludzie wykazują zdumiewającą życzliwość. Musisz się jednak liczyć z tym, że zaproponowana zostanie pora, w której jest mniej widzów.

Odrębną kwestią jest film, który zostanie wyświetlony na ekranie. Oświadczyny nie mogą być długie. Maksymalnie mogą trwać minutę. W tym czasie da się powiedzieć jednak wspaniały wstęp i zdać to fundamentalne pytanie. Film po nakręceniu trzeba nagrać na taśmę filmową. Takiego rodzaju usługi są dostępnie na rynku.

Comments

comments