Zaręczyny w romantycznym mieście

Spacer po parku skąpanym w kwiatach, romantyczna kolacja w blasku tętniącego życiem miasta, wśród dźwięków ckliwej muzyki i zapachów pobliskiej cukierni, żegluga łódką wśród zabytkowych budowli i tysiące innych sposobów oferują europejskie miasta. Przy odrobinie zorganizowania może być również niedrogo. Podaruj swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy w cudownym mieście.

Przelot do europejskich miast nie musi być drogi. Wystarczy zarezerwować bilet z odpowiednim wyprzedzeniem i zadbać o to, by tanie linie lotnicze nie obciążały nas za dodatkowe czynności (np.: warto wydrukować sobie kartę pokładową). Wycieczka weekendowa lub okołoweekendowa (np. wylot w czwartek i powrót w niedzielę) może kosztować jedynie kilkaset złotych.

W zależności od upodobań miejscem oświadczyn może na przykład europejskie miasto. Najpopularniejszymi są: Paryż, Wiedeń, Rzym, Wenecja,Madera, a także mniej popularne: Nicea, Tbilisi, Praga, Zakynthos w Grecji, Lokrum w Chorwacji,

Taka wyprawa wymaga perfekcyjnej organizacji, gdyż łatwo może przerodzić się w koszmar. Najważniejsze jest, by zarezerwować nocleg w dogodnym hotelu lub pensjonacie oraz zapoznać się z geografią miasta. Mężczyzna ma przy tej okazji sposobność zaprezentowania swojej zaradności i pewności siebie, a są to cechy szczególnie cenione przez kobiety u partnerów. Jeżeli twoja wybranka jeszcze się waha, możesz wykazując się świetną organizacją, przeważyć szalę na swoją stronę.

W kolejnych wpisach opiszemy wam ciekawe miejsca do oświadczyn za granicą.

Comments

comments